Hakkımızda

Yüksel İnşaat & Otantik Park Bahçe Mobilyaları Tic. Ltd. Şti.

OTANTİK PARK KURUMSAL

Otantik Park ve Bahçe Mobilyaları, 1992 Yılında Halil SOYLU tarafından kurularak, Doğaya zarar vermeyen, doğal yaşamı destekleyen ağaç görünümlü kent mobilyaları üretmektedir. Müşteri memnuniyetini öncelik kabul ederek talebinize en uygun hizmeti vermeyi kâr sayan şirketimiz her yıl kalitesinden ödün vermeden ürün çeşitlerini arttırmış, gelen istekler doğrultusunda çeşitlendirmeye dikkat etmektedir.

Betonun soğuk yüzlü çağrışımlarını ortadan kaldırmak, görüntü kirliliğine son vermek amacıyla tecrübeli kadrosu ve son teknoloji üretim teknikleriyle betona doğal, sıcak bir görünüm kazandırarak, yaşanılabilir ortamlar oluşturmaktadır. Oturma bankı üretmekle işe başlayan Otantik Park Bahçe Mobilyaları; bugün tamamı kendi tasarımı olan aydınlatma ve elektrik direkleri, bahçe çitler, çeşmeler, çöp kovaları, çiçekliler, köprüler, bordür taşları, kapı girişleri, masalar ve barbeküler dahil olmak üzere onlarca değişik ürün ve modelleriyle Edremit, Çorlu Ve Altınoluk’ ta ki işyerimiz de hizmet vermektedir.

Otantik Ürünlerine Sadece Belediyelerden Değil; Tatil Köylerinden, Sitelerden, Okullardan, Piknik Alanlarından Vb. Özel Kuruluşlardan da Talep Gelmektedir. Ayrıca Yunanistan, Bulgaristan Gibi Komşu Ülkelere de ihracat Yaparak Ülkemize Döviz Girdisi Sağlanmaktadır. Özlenilen Doğal Yaşamı şehirlerimize Kadar Getirmeyi Amaçlayan Otantik Park Bahçe Mobilyaları Evinizdeki Rahatlığı Dışarıda da Hissedebilmeniz için Doğal, Kaliteli, Dayanıklı, Özgün Modelleriyle Betonu şehir Yasamıyla Uyumlu Hale Getiriyor.

park bahçe mobilyası

FAALİYET ALANLARI

Şehir yaşamıyla uyumlu hale getirdiğimiz ahşap ve ağaç görünümlü; banklar, çitler, oturma grupları, çeşmeler, elektrik direkleri, pergoleler ve bir çok ürünümüzün pazarlamasını yapmaktayız. Ürünlerimizi tüm belediyelerde , yeşil alanlar , piknik alanları , parklar , kordon boyları ve kent içinde her yerde görebilmeniz mümkündür

Türkiye’nin ikinci ve en büyük pazar payına sahip olan firmamız hemen hemen tüm Türkiye’de ki belediyelere kent mobilyalarını taşımıştır.Uzun ömürlü olan mobilyalarımız dayanıklılığı ile yapısını bozmadan kalabilmekte, eskime ve kırılma yapmamaktadır. Ayrıca yağmur soğuk fırtına gibi çeşitli hava koşullarına dayanıklılığı ile en çok tercih edilen kent mobilyaları ürünlerinden olmuştur.

KALİTE VE MARKA BELGELERİMİZ

ISO 9001:2008
Basın mukavemeti sonuçları
Tasarım Tescil Belgesi
Marka Tescil Belgesi
Back to top