Hizmetler

Nakliye, Montaj, Servis ve Kurulum Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Otantik Park ve Bahçe Mobilyaları olarak bizlerden ürün alan müşterilerimizin, nakliye hizmetini, montaj ve kurulum hizmetlerini de yapmaktayız. İşinde uzman ve kaliteli personellerimiz ile satın aldığınız ürünlerimizin bakımlarını, onarım ve tamiratını da ihtiyaç hallerinde uzman ekibimiz ile yapmaktayız. Ürünlerimizin içerisinde ki beton ve demirin çok uzun yıllar dayanıklılığından dolayı kullanışlılığını yitirmemesi için sizin talepleriniz doğrultusunda bu hizmeti tarafınıza sunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz, yağmura fırtınaya, neme ve soğuğa dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Ürünlerin içerisinde bulunan koruyucu ve ömrünün çok uzun olmasını sağlayacak maddelerden dolayıda yıllar boyunca sağlamlığını korumkatdır. Bu sebeple uzun yıllar sonra oluşabilecek olan boya aşınmalarını gidermek amacıyla dilerseniz bu boya malzemelerini tarafınıza sunar, dilerseniz kendi ekibi ile bakımlarını yapar.

Bu boyalar tarafımızda sürekli olarak bulunduğu için ürün kaybı veya farklı renklerde boyamak mecburiyetinden kurtulur, ilk günkü gibi ürünlerinizi yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Montaj ve Taşıma ile Çevrenizi Süslüyoruz

Zamanında Teslimat

Sizlere verilen teslimat süresince güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Stokta olan ürünlerimiz aynı gün içerisinde nakliye ile tarafınıza ulaştırılıp kurulumu yapılmaktadır. Zamanında teslimat ile  o gün çevrenizi süslüyor olacağız.

Ücretsiz Montaj

Firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen hizmetlerden bir tanesi olan montaj imkânı kendi profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.Almış olduğunuz ürünler bizim gözetimimiz altında kurulumu yapılmaktadır.

Ücretsiz Nakliye

Otantik Park olarak kendi servis araçlarımızla ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Back to top